Mláďata do 3 měsíců

Králičí miminka ve věku, který je nejlepší pro přilnutí králíčka k Vám - budoucím majitelům. Mláďata jsou v tomto věku spíše pouze zadávána, protože je od maminky odstavuji až ve věku 2,5 měsíce (10-ti týdnů).

Dospělí králíci

Zkušení hopáci, kteří již umí skákat králičí hop. Ideální pro začínajícího handlera, pro děti, do kroužků králičího hopu apod. Již není nutné, aby se tolik učil králík, na těchto zvířatech se učí člověk správně vodit králíka.

Mláďata 3-6 měsíců

Ideální věk pro začátky králičího hopu a pro skutečný výběr podle povahových a skokových vlastností králíka.

V tomto věku jsou obvykle již mláďata plně očkována a tetována a je možno si je ihned po výběru odvézt do nového domova.

Podmínky prodeje

Prodáváme králíčky, se kterými si hraji již od chvíle, kdy "přijdou na svět". Maminky jsou také moji odchovanci a tak jsou již zvyklí, že součástí jejich života jsou doteky mých rukou a můj hlas, vítám i přítomnost mé 7mi leté dcery. Jsou to naše "Zlaté děti"!

Nejde mi vůbec o cenu, za kterou králíčka prodávám, ale především jeho o budoucí kvalitní život, který bude u Vás žít. Hledám vždy pro každého králíčka vhodného majitele. Některý je lepší skokan, některý je velký mazel, jiný osobnost, která potřebuje pevné a laskavé vedení. Každý je však originál, který si zaslouží plnou pozornost a péči.

Pokud jste ochotni tuto péči svému králíčkovi poskytnout, vítáme Vás a přejeme Vám, abyste v naší nabídce našli svého budoucího přítele.

Králíčci mohou od nás odejít v minimálním věku 2,5 měsíce (10 týdnů), kdy již můžeme začít rozpoznávat jeho povahu a vlohy. Je to důležité také pro zdárný vývoj kostry budoucích králičích sportovců (sají co nejdéle mateřské mléko).

Mláďata jsou v době odchodu očkovaná proti myxomatoze (mimo zimní měsíce, kdy je toto očkování zbytečné), proti králičímu moru doporučujeme očkovat ve 3 měsících věku, tedy zhruba 14 dnů po příchodu k vám domů. Pokud si vyberete již starší zvíře, kompletní očkování je samozřejmostí. Ke králíčkovi přidáváme krmení Berkel Futter Blue, kterým jsou krmeni. A také plno rad, jak se věnovat králičímu Hopu, pokud budete tyto rady potřebovat.

Na králíčkův zdravotní stav dávám čtrnácti-denní záruku. Během této doby také můžete králíčka kdykoliv přijít vrátit, nebo vyměnit, pokud si z nějakého důvodu neuděláte ten správný vztah.

Vyhrazuji si právo odmítnout prodej zvířete, pokud získám přesvědčení, že o králíčka nebude postaráno způsobem, který bych si představovala.

U některých odchovů, kdy skutečná cena prodávaného králíčka je o mnoho vyšší, než cena, kterou je ochoten kupující zaplatit, nebo když mám ke zvířeti obzvláště vřelý vztah (např. zahraniční krytí nebo králík, se kterým jsem mnoho let trenovala, ale z nějakého důvodu nemám již možnost se o něj dostatečně dobře postarat), narvhuji uzavřít Smlouvu o spolumajitelství.

Smlouva o spolumajitelství ke stažení Zde